Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..

Stránky určené pro nabídku a poptávku výbavy ke hře...
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pán stínů

Goto down 
+2
Kujar3
fill027
6 posters
AutorZpráva
fill027
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 4
Věk : 31
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 28. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime30th January 2009, 00:30

Zdravím, vyplatí se pořídit si pána stínů? Přinese pouze to, co je u něj napsané, nebo pořizovateli přinese i jiné výhody do hry (snadnější výhry, ...)?
Návrat nahoru Goto down
Kujar3
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 19
Věk : 31
Datum registrace : 14. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime30th January 2009, 00:54

Pán stínů ti přinese mnohé výhody Wink ovšem jen to co je tam napsané tedy získáš určitý obnos zlata (podle tvé úrovně) 
můžeš útočit každých 5 minut
Máš celkově 4 hodiny na lov (lidí, démonů) u lovu démonů máš na výběr jestli chceš lovit na 5,10 nebo 15 minut a ne 10,20 a 30 
můžeš si nastavit složky ve zprávách např. jiná složka na lovy vlkodlaků jiná na zprávy od hráčů atd...
Získáš zdarma 100% léčivý slixír který ti vyléčí všechny životy 
Máš spřístupněné statistiky lovu kde vidíš kolikrát si na koho za den zaůtočil a kolik zlata si od něj dostl + celkové útoky a celkové vyhrané zlato za den
a můžeš si předělat obrázek svojí postavy
Jinak někdo říká (když do toho nedam ty prachy tak mám pořád random! ale sotva si pořídim pána stínů tak se to ulepší) mě to příde jako blbost ale to je věc názoru Wink
Podle mě se pán stínů určitě vyplatí... já ho využívám a bez něj by to pro mě už nebyla moc hra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime30th January 2009, 15:57

no já ho třeba nevyužívám a taky hraju v pohodě.. Laughing jde o to, jak umíš hrát, ne jaké k tomu máš prostředky.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
fill027
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 4
Věk : 31
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 28. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime3rd February 2009, 00:12

Dobrá děkuji, smím se zeptat, ty statistiky, či možnost řadit zprávy do složek zůstanou i po ukončení pána stínů? Předem děkuji za odpovědi. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime3rd February 2009, 15:06

statistiky z bojů se ti ztratí - pokud myslíš ten přehled, kolikrát jsi na koho útočil..
rozdělení do složek u zpráv ti zůstane, stejně jako změna obrázku u postavy..
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
MOLOCH
Small businessman
Small businessman
MOLOCH


Male
Počet příspěvků : 10
Věk : 44
Bydliště : Vsetínsko Valaši :D
Server : 1
Rasa : VLK
Datum registrace : 14. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime3rd February 2009, 17:25

Darling : Tak máš pravdu až na jedinou věc složky se zprávami se ztratí. Včera mi skončil a hned vše zmizelo a jak jsem ho aktivoval tak zase vše naskočilo zpět. Pán stínů Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
http://the-devils-rejects.wgz.cz/
DJFamilly
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 9
Věk : 27
Datum registrace : 18. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime5th February 2009, 16:34

MOLOCH napsal:
Darling : Tak máš pravdu až na jedinou věc složky se zprávami se ztratí. Včera mi skončil a hned vše zmizelo a jak jsem ho aktivoval tak zase vše naskočilo zpět. Pán stínů Icon_wink

to zas tak neni pravda... po skonceni premiovyho uctu ti slozky zustanou a budou se do nich pridelovat zpravy tak jak sis to nastavil... i obrazek postavy zustane stejnej
Návrat nahoru Goto down
Xorres
Businessman
Businessman



Male
Počet příspěvků : 268
Věk : 31
Bydliště : Česká republika
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 16. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime5th February 2009, 17:14

no jestli te napada dost protihracu, tak bys spis mel venovat kameny do pokladnice nez na zmineneho pana stinu. ale necham to na tobe.
Návrat nahoru Goto down
http://www.red-hunters.wbs.cz/
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime5th February 2009, 18:12

složky zůstanou, klidně ti tady hodím screen, že je tam mam a pána stínů nemám už od loňského února Wink
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
MOLOCH
Small businessman
Small businessman
MOLOCH


Male
Počet příspěvků : 10
Věk : 44
Bydliště : Vsetínsko Valaši :D
Server : 1
Rasa : VLK
Datum registrace : 14. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime6th February 2009, 14:56

Darling napsal:
složky zůstanou, klidně ti tady hodím screen, že je tam mam a pána stínů nemám už od loňského února Wink

Dobrá hádat se nebudu ale já ho měl i se složkami aktivního a jakmile vypršel tak mi složky opravdu zmizely. Pán stínů Icon_wink Objevily se až po znovu aktivování pána stínů. Třeba nějaký Bug ale už je zase mám Pán stínů Icon_razz
Návrat nahoru Goto down
http://the-devils-rejects.wgz.cz/
Xorres
Businessman
Businessman



Male
Počet příspěvků : 268
Věk : 31
Bydliště : Česká republika
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 16. 01. 09

Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime6th February 2009, 18:50

slozky ti zustanou, ale nebudes moct je prejmenovavat a vlastne nic s nema delat. ale kdyz mas nekoho v ignor listu, tak po skonceni pana stinu ho uz tam mit nebudes a vlastne i celej ignor list.

EDIT: Tady by to chtelo uz snad taky LOCKnout, komunikace tu nejak zeslabla...
Návrat nahoru Goto down
http://www.red-hunters.wbs.cz/
Sponsored content





Pán stínů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pán stínů   Pán stínů I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pán stínů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře.. :: Pomoc a otázky-
Přejdi na: