Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..

Stránky určené pro nabídku a poptávku výbavy ke hře...
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Knihy,ktoré čítame!

Goto down 
+5
Ori0n
Darling
Xorres
drek-agron
GeorgHabsburg
9 posters
AutorZpráva
GeorgHabsburg
Small businessman
Small businessman
GeorgHabsburg


Male
Počet příspěvků : 30
Věk : 36
Datum registrace : 14. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 09:45

Vo svete BF dosť neobvyklá otázka: čo čítate? čo ste čítali?,alebo aká kniha vás zaujala?
Predpokladám,že sa tu nájdu osoby ,ktorým pojem kniha niečo hovorí.
Návrat nahoru Goto down
drek-agron
Trader
Trader



Male
Počet příspěvků : 126
Věk : 30
Bydliště : Zlín
Server : 14, 11, 3, 18 a 5
Rasa : upír
Datum registrace : 19. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 12:15

zaujali mě všechny díly Pottra Smile
a zrovna nic nečtu
Návrat nahoru Goto down
Xorres
Businessman
Businessman



Male
Počet příspěvků : 268
Věk : 31
Bydliště : Česká republika
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 16. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 14:05

ja taky fakt nic nectu Very Happy. nebavi me to, nejradsi hraju BiteFight.
Návrat nahoru Goto down
http://www.red-hunters.wbs.cz/
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 15:34

tak nejvíce se mi líbí historické knížky (současné romány jsou na jedno brdo).. takže třeba takový Robin Hood byl mnohem lepší v knižní podobě než jako film.. Smile

dál se mi strašně líbil životní příběh jednoho německého cestovatele z Afriky, kde popisoval svůj pobyt na černém kontinentu a trable s divokou přírodou, které velmi často prožíval.. (bohužel jsem ji měla jen půjčenou, takže vám název nepovím)..

pak další velmi poučnou knihou byla Historie trestu smrti - už z názvu je velmi patrné, o co v knize jde.. Smile jsou tam jak obrázky, ale také detailní popis, jak se dříve lidé zabíjeli za různé přestupky.. některé věci jsou opravdu nechutné, ale je to historie stejně jako třeba války, takže je dobré to znát.. (PS: třeba doteď jsou v některých zemích Asie povoleny tresty ukamenováním)

nu a pokud se týká napínavých příběhů, tak vřele doporučuji autora Jefferyho Deavera - nejvíc se mi od něj líbila kniha Iluze.. je to o kouzelníkovi, který při svých představeních vraždí lidi a baví se tím, že vždy beze stopy zmizí.. ironií je, že ho dokáže odhalit jeho začínající kolegyně z oboru a nakonec je dopadený.. krásně jsou tam popsány některé triky Wink
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
Ori0n
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 12
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 24. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: ..   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 19:30

ja taky nic nečtu,naposledy jsem prečetl knihu Správná pětka když jsem byl v 5 třídě Smile
Návrat nahoru Goto down
GeorgHabsburg
Small businessman
Small businessman
GeorgHabsburg


Male
Počet příspěvků : 30
Věk : 36
Datum registrace : 14. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime30th January 2009, 22:58

Mňa najviac zaujali diela od Tolkiena(proste klasika) a potom horory od Kinga- Carrie a Cujo za neskutocne stvarnenie psychicky postav.


A 5 rokov v kuse som na stánku kupoval zošitové horory od Jasona Darka : John Sinclair na stope hruzy mam ich okolo 250 a do 15 knih.

A za posledné roky som prečítal kopy knih o ezoterike a okultizme,než ma to prestalo baviť, ale aspoń som si vybudoval peknú okultnú knižnicu.

Teraz som dočítal: Tiene trónu Habsburgského, Lásky a svadby Habsburgovcov .Doma mám nachystané na prečítanie : Veľký panovníci rodu Habsburgského, Tragédie v Habsburgskom rode, Zabudnuté deti Habsburgovcov, Zlaté nevesty Habsburgovcov, Vraždy v Habsburgskom rode a 8 storočí Heraldiky
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pauliet
Trader
Trader
Pauliet


Male
Počet příspěvků : 107
Věk : 37
Bydliště : okolí Klatov :P
Datum registrace : 14. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime1st February 2009, 10:34

Kniha kterou miluji: Marka Mega a Fantoma(Thomas Brezina)
Návrat nahoru Goto down
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime1st February 2009, 13:33

jinak jsem toho přečetla celkem dost.. jak tu zmiňoval GeorgHabsburg ty historické knížky, tak jsem přečetla několik knížek o životopisu maďarské a rakouské císařovny Alžbětě (Sisi)..

těch knížek Na stopě hrůzy jsem četla taky celkem dost, některé jsou opravdu velmi povedené a hlavně je to dost napínavé čtení.. také vřele doporučuji.. Smile

a co bych ještě asi tak předhodila, tak jsou knížky o Hannibalu Lecterovi - Zrození Hannibala, Červený drak, Mlčení jehňátek a Hannibal.. jistě se vám budou líbit, ale upozorňuji na trošku odlišnosti mezi filmem a knihou - např. v Hannibalovi spolu na konci žijí a ve filmu se rozloučí..
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
Hyperkapr
Trader
Trader



Male
Počet příspěvků : 104
Věk : 29
Bydliště : Trutnov
Server : 8
Rasa : Upír !!!
Datum registrace : 05. 02. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime7th February 2009, 01:11

Nejlepší co jsem čet byly asi knihy Eragon, Eldest.....určitě všichni znáte Smile....má to super děj! nemoh sem se od toho odtrhnout, čet sem to při každý volný chvilce...Smile
Návrat nahoru Goto down
http://kabati-sou-best.webnode.cz
Anthrax
Small businessman
Small businessman
Anthrax


Male
Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 17. 02. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: .....   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime5th March 2009, 11:14

Hyperkapr napsal:
Nejlepší co jsem čet byly asi knihy Eragon, Eldest.....určitě všichni znáte Smile....má to super děj! nemoh sem se od toho odtrhnout, čet sem to při každý volný chvilce...Smile
Tak s timto souhlasim. Paradni knizky... Toho eldesta sem prečetl za 8 dni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyperkapr
Trader
Trader



Male
Počet příspěvků : 104
Věk : 29
Bydliště : Trutnov
Server : 8
Rasa : Upír !!!
Datum registrace : 05. 02. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime12th March 2009, 00:34

Anthrax napsal:
Hyperkapr napsal:
Nejlepší co jsem čet byly asi knihy Eragon, Eldest.....určitě všichni znáte Smile....má to super děj! nemoh sem se od toho odtrhnout, čet sem to při každý volný chvilce...Smile
Tak s timto souhlasim. Paradni knizky... Toho eldesta sem prečetl za 8 dni Very Happy

A teď navíc vyšel další díl Brisingr tak se do něj taky pustím...
Návrat nahoru Goto down
http://kabati-sou-best.webnode.cz
drek-agron
Trader
Trader



Male
Počet příspěvků : 126
Věk : 30
Bydliště : Zlín
Server : 14, 11, 3, 18 a 5
Rasa : upír
Datum registrace : 19. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime20th March 2009, 21:20

teď si čtu od Čapka Válku s Mloky tak zatím je to zajímavé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xorres
Businessman
Businessman



Male
Počet příspěvků : 268
Věk : 31
Bydliště : Česká republika
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 16. 01. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime4th May 2009, 18:03

ja osobne nic nectu, ale ve skole jsme naposledy cetli Starec a more od Ernesta Hemingwaye Very Happy

EDIT: lol, Valku s mloky uz jsme taky cetli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.red-hunters.wbs.cz/
-lukas8-
Moderátor
Moderátor
-lukas8-


Male
Počet příspěvků : 13
Věk : 28
Bydliště : Horní Jirčany
Server : 1
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 19. 09. 09

Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime19th September 2009, 14:39

Eragon a knihy Grail Quest.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Knihy,ktoré čítame! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihy,ktoré čítame!   Knihy,ktoré čítame! I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Knihy,ktoré čítame!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře.. :: Zábava :: Ráj spamerů-
Přejdi na: