Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..

Stránky určené pro nabídku a poptávku výbavy ke hře...
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dr.Droktar
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 09. 02. 09

chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... Empty
PříspěvekPředmět: chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....   chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... I_icon_minitime14th February 2009, 14:03

Dobry den zdravim admini bitefight.cz.
Jelikoz nevim kam se tyhle problemi pisou napisu to sem predem dekuji za pochopeni...
Dneska okole 1-2 hodine rano sem dostal ban za multiusing uz jsem o tom psal Darling z clanu TG na icq ale neni online a te se to zrejmne ani netyka...chtel bych poprosit vsechny lidi kteri znaji admina
ApOcaLYpTic a dali mi na nej nejaky kontakt uz sem psal na e-mail alke nevim jestli mi odepise potreboval ybch s nim nutne mluvit kvuli banu za multiusing s kterym nemam nic spolecneho nevim jak a co si hrala na pc segra po pripade bratr...stojim si za svem ze zadne pravidla jsem neporusil...
Návrat nahoru Goto down
Gindalon-Salladin
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 9
Server : s4,S5
Rasa : upir
Datum registrace : 14. 01. 09

chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....   chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... I_icon_minitime14th February 2009, 16:16

Dr.Droktar napsal:
Dobry den zdravim admini bitefight.cz.
Jelikoz nevim kam se tyhle problemi pisou napisu to sem predem dekuji za pochopeni...
Dneska okole 1-2 hodine rano sem dostal ban za multiusing uz jsem o tom psal Darling z clanu TG na icq ale neni online a te se to zrejmne ani netyka...chtel bych poprosit vsechny lidi kteri znaji admina
ApOcaLYpTic a dali mi na nej nejaky kontakt uz sem psal na e-mail alke nevim jestli mi odepise potreboval ybch s nim nutne mluvit kvuli banu za multiusing s kterym nemam nic spolecneho nevim jak a co si hrala na pc segra po pripade bratr...stojim si za svem ze zadne pravidla jsem neporusil...

zkus ApOcaLYpTic a mas pravdu to sem nepatri.

Diky za presunuti, me scratch to hned nenapadlo. affraid Hele nebudeme tady resit bany affraid , od toho mas GO :afro: a dalsi cleny tymu :queen: king :farao: :rendeer: santa , pokud ani to nestaci tak posledni soud study .


Naposledy upravil Gindalon-Salladin dne 14th February 2009, 16:58, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : update)
Návrat nahoru Goto down
Dr.Droktar
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 09. 02. 09

chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....   chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... I_icon_minitime14th February 2009, 16:38

Gindalon-Salladin napsal:
Dr.Droktar napsal:
Dobry den zdravim admini bitefight.cz.
Jelikoz nevim kam se tyhle problemi pisou napisu to sem predem dekuji za pochopeni...
Dneska okole 1-2 hodine rano sem dostal ban za multiusing uz jsem o tom psal Darling z clanu TG na icq ale neni online a te se to zrejmne ani netyka...chtel bych poprosit vsechny lidi kteri znaji admina
ApOcaLYpTic a dali mi na nej nejaky kontakt uz sem psal na e-mail alke nevim jestli mi odepise potreboval ybch s nim nutne mluvit kvuli banu za multiusing s kterym nemam nic spolecneho nevim jak a co si hrala na pc segra po pripade bratr...stojim si za svem ze zadne pravidla jsem neporusil...

zkus ApOcaLYpTic a mas pravdu to sem nepatri.
jn tak ale kdyz do te hry nekdo da tisice penez....to trosku nasere nemyslis?a ten ban mam ejste za nci nechapem...
Návrat nahoru Goto down
Darling
Administrátor
Administrátor
Darling


Female
Počet příspěvků : 177
Věk : 34
Bydliště : Přeštice
Server : s2 jako Darling
s5 jako Darling
s10 jako Suffering
Rasa : s5 a s2 upír
s10 vlkodlak
Datum registrace : 13. 01. 09

chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....   chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... I_icon_minitime14th February 2009, 16:58

http://board.bitefight.cz/index.php?page=Thread&threadID=14525

1) PM na fóru
2) e-mailem

PS: na icq pořád nejsem.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://tequilagang.webnode.cz
Sponsored content





chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....   chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim.... I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
chapu ze to sem nepatri ale nwm kam stim....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře.. :: Pomoc a otázky-
Přejdi na: