Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Vítejte na stránkách tržnice..

Tato stránka byla po nějakou dobu uzavřená z důvodů raději nezveřejňovaných. Smile Veškeré negativa, která byla proti tržnici vznesena, byla irelevantní - tržnice nikdy neporušovala pravidla! Proto si ji dovolujeme znovu otevřít a nabídnout Vám znovu jejích služeb. Grafika hry BiteFight je zde povolená - Game Forge nevadí žádné fansite podobného stylu.

Pro působení na tržnici se musíte přihlásit či zaregistrovat.

Přejeme úspěšný prodej/nákup a hodně štěstí ve hře a děkujeme, že jste nám zachovali přízeň..
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře..

Stránky určené pro nabídku a poptávku výbavy ke hře...
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Metin2 vs. 4Story

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Xorres
Businessman
Businessman



Male
Počet příspěvků : 268
Věk : 31
Bydliště : Česká republika
Server : 14
Rasa : vlkodlak
Datum registrace : 16. 01. 09

Metin2 vs. 4Story Empty
PříspěvekPředmět: Metin2 vs. 4Story   Metin2 vs. 4Story I_icon_minitime20th February 2009, 21:24

co si myslite, ze je lepsi?? metin2 nebo 4story?? ja hru 4story teprv stahuju, ale co jsem koukal na ty screeny, tak vypada lip nez metin2..
Návrat nahoru Goto down
http://www.red-hunters.wbs.cz/
Anthrax
Small businessman
Small businessman
Anthrax


Male
Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 17. 02. 09

Metin2 vs. 4Story Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metin2 vs. 4Story   Metin2 vs. 4Story I_icon_minitime4th April 2009, 17:55

Torres [dříve Sorlanger] napsal:
co si myslite, ze je lepsi?? metin2 nebo 4story?? ja hru 4story teprv stahuju, ale co jsem koukal na ty screeny, tak vypada lip nez metin2..
Simtě tomu nerozumíš. Kdyby ses diwal na screeny tak by jsi poznal ze metin ma 100x lepsi grafiku. Metin 2 je lepší. Hrál sem Metin 2 aji 4story. Metin 2 neni kopie niceho... Zatimco 4story je jak wowko.

Edit by Darling:
i výrazy s hvězdičkou jsou považovány za urážky, takže pozor! upraveno
Návrat nahoru Goto down
dudeks
Small businessman
Small businessman



Male
Počet příspěvků : 4
Bydliště : od ostravy par kilasku :D
Datum registrace : 14. 01. 09

Metin2 vs. 4Story Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metin2 vs. 4Story   Metin2 vs. 4Story I_icon_minitime21st July 2009, 20:42

ja nehral to 4story ale hral jsem metin2 upe blbost bych rek jen 3 classy tam mas je to na nic ja hraju wow a jsem spokojen zatim nej mno-rpg co jsem hral a taky hraju na nej ceskem a slovenskem serveru free tak kdyz tak pm reknu jaky to je jestli tam nehrajete Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.klanlovcu.estranky.cz/
sh4grath
Small businessman
Small businessman
sh4grath


Male
Počet příspěvků : 8
Věk : 30
Bydliště : Milotice
Server : 8
Rasa : Vlk
Datum registrace : 02. 08. 09

Metin2 vs. 4Story Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metin2 vs. 4Story   Metin2 vs. 4Story I_icon_minitime10th August 2009, 09:32

metin2 100%..hral jsem oboji a 4story je strasna hra..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metin2 vs. 4Story Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metin2 vs. 4Story   Metin2 vs. 4Story I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Metin2 vs. 4Story
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nejlepší neoficiální Tržnice ke hře.. :: Zábava :: Debata-
Přejdi na: